Obserwatorzy

wtorek, 16 października 2012

Światowy Miesiąc Zwierząt

Kocie Sprawy-jedyny,znany mi ,profesjonalny miesięcznik o wyłącznie kociej tematyce.
Organizuje i współorganizuje akcje mające na celu poprawę warunków bytowania kotów wolnożyjących i bezdomnych.Piętnuje okrucieństwo wobec tych zwierząt,zachęca do adopcji,sterylizacji,dokarmiania.
Pażdziernikowy numer jest szczególny.W pierwszą niedzielę pażdziernika obchodzone są zwierzęce Zaduszki i właśnie pożegnaniom z kocimi przyjaciółmi poświęcony jest ten numer. Jak pięknie ludzie potrafią pisać o przyjażni,uczuciu i tęsknocie za zwierzakami,które powędrowały za Tęczowy Most.
Światowy Miesiąc Zwierząt to okazja,żeby pomyśleć cieplej  o braciach młodszych,może jakoś pomóc,może przygarnąć,a przynajmniej nie krzywdzić.
Wczoraj otrzymałam podziękowanie  z Centaurusa za wsparcie akcji ratowania kolejnego konia i jednocześnie kolejną prośbę o pomoc dla Miśka.
Misiek to mały,bezdomny kundelek.Został skatowany .Ktoś,kto mógł się dopuścić takiego czynu nie jest człowiekiem.To bestia ubrana w ludzką skórę i aby z piekła nie wyszła.Misiek jest w schronisku,zaopatrzony,ma nadzieję na dom ale wymaga leczenia a to wymaga pieniędzy. Wesprę Miśka, przez 17 lat miałam Misię,też wyrzuconą i sponiewieraną.Była mi najwierniejszym przyjacielem,może i Misiek będzie takim dla kogoś.Szczegóły można znależć  na Fundacja Centaurus.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...