Obserwatorzy

sobota, 23 lutego 2013

Mały jubileusz

W  lutym  mija dwa lata od chwili założenia mego bloga. Mały  jubileusz,nie  myślałam,że wytrwam tyle czasu.
Prowadzenie go wymusiło na mnie  poszerzenie wiedzy  o  funkcjonowaniu internetu.Nie twierdzę,że wiem już  wszystko,to niemożliwe,ale  z pewnością nauczyłam się paru nowych  rzeczy.Czyli moje szare komórki działają  jeszcze  w  miarę  sprawnie. Często zaglądam na inne blogi  i  gryzie  mnie zazdrość:  wszędzie piękne  rękodzieła, biżuteria, zdjęcia, niezwykłe  przepisy,szata  graficzna a   u  mnie szydło, mydło i  powidło.Żadnego candy, rozdawajki,  nic. Od Sasa do lasa.. Może więc dać sobie spokój, z  tą pożal się Boże  twórczością?
No  ale  póki  co  wznoszę  toast za  wytrwałość i wszystkich  miłych  gości  zaglądających  tu  czasem.

4 komentarze:

 1. Jesteś Wielka:)Przesyłam :) Buziaczki i życzę Ci kochana jeszcze wielu wielu takich wspaniałych tematów, wędrówek w przeszłość, reportaży z teraźniejszości i wrażliwości na losy zwierząt. Uściski dla Frani:) Sówka i Sonia

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana Sówko,dziękuję za tyle miłych słów,dodają otuchy i chęci do życia.Buziaczki,Soniusię podrap w imieniu moim i Frani za uszkiem!

  OdpowiedzUsuń
 3. A kto to powiedział, że blogi to tylko candy, rękodzieło i inne popisy? Poza tym Ty lepiej zobacz, jakie masz obroty na liczniku. Ja widzę przy tym globie, że 244.673 wizyty się odbyły na kociafrani. Sprawności przy kiełznaniu komputera też wielu może Ci pozazdrościć.
  A propos - tamta czcionka chyba jakaś ładniejsza była?
  No to, zdróweczko! Za ten jubileusz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale pochwał mi się nazbierało!.Nie powiem,że nie lubię...
  Dziękuję,będę się starać !!!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...