Obserwatorzy

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Zooplus

Parę dni temu przyszła przesyłka  ze sklepu zooplus.Spory karton,który po rozpakowaniu zasiedliła Kocia.

W kartonie były puszki z  jedzeniem,jakie ostatnio zjada kocia.
 Musi to być pasztet o określonym smaku.niczego innego nie ruszy. Koty są "węchowcami",więc nie powinien smak robić różnicy,a jednak! Musi być jagnięcina z zielonym groszkiem,kaczka ze szpinakiem albo mus wołowy.  W sklepach te puszki są w granicach 2,60-3,00 zł..W zooplusie,przy hurtowym zakupie wychodzi ok.1,80 za puszkę plus punkty za zakup i dostawa gratis.No i wszyscy są zadowoleni.Dziś zamówiłam żwirek do którego gratis to 2kg.karmy suchej.Będzie dla Kociej Bandy z Ogrodowej. Bardzo polecam ten sklep,zaglądając tam często można upolować taniej sporo produktów dla futer!

3 komentarze:

  1. Ja także polecam tam jedzenie dla psiaków, bo nasza Sonia też ma tam ulubione przysmaki. Zwierzaczki to mądre stworzenia...

    OdpowiedzUsuń
  2. no proszę, moje nie jedza mokrego, są na suchej karmie, ale zobaczę ofertę w zooplus :) może coś ciekawego dla nich znajdę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kupowałam przedtem w Krawecie i Sznupie,ale tu jest szersza oferta i karmy taniej.Żwirek jest trochę drozszy ale od czego promocje!Trochę długo trwa dostarczanie towaru,ale do Suwałk zewsząd daleko.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...