Obserwatorzy

wtorek, 17 czerwca 2014

W zdrowym ciele.....

Wczoraj był dobry dzień:  zakończyłam rehabilitację i załatwiłam niezwykle ważną i delikatna sprawę w Przychodni Zdrowia Psychicznego.Moje zdrowie psychiczne ma się dobrze,nie wszyscy jednak mają tyle szczęścia. Może napiszę jeszcze coś o tym .Na razie wracam do rehabilitacji.Kręgosłup i bark bolały mnie od stycznia.Ból się nasilał i sam przejść nie chciał mimo zastrzyków i tabletek. Zdesperowana wykupiłam prywatnie tzw. Turnus rehabilitacyjny za jedyne 390 zet. Część zrefundowało mi dziecko. 10 dni ,cztery zabiegi dziennie + badanie ortopedy -terapeuty.

Za tą szklaną ścianą wiotkie i drobne dziewczęta o pancernych rączkach przez 10 dni wyganiały złego mzimu z moich gnatów.Mam tu na myśli masaże po których,sponiewierana wlokłam się noga za nogą do domu.
Była tez i fizykoterapia..Teraz czekam na efekty,które u mnie mogą się opóznić,bo gnaty i mięśnie  były wyjątkowo zapuszczone.Melius znajduje się na terenie Aquaparku,można od razu przetestować   baseny  i inne urządenia. Zachęcam do skorzystania z takiej formy rehabilitacji i miejscowych i przyjezdnych,zważywszy że na rehabilitację z NFZ trzeba czekać najmarniej rok!


Fot. z zasobów internetu.


6 komentarzy:

 1. Mnie by się też przydały, chociaż zwykłe masaże...

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czekaj aż ból stanie się nie do zniesienia. Fakt,prywatnie masaże sa drogie,ale nie warto oszczędzać na zdrowiu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na zdjęciach wygląda to bardzo zachęcająco. A zdrowie jest najwazniejsze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasz aquapark jest jest piękny,daje sporo róznych zniżek no i jest przy nim przychodnia rehabilitacyjna.Prywatna,ale jak czlowieka przyciśnie ,to nie patrzy na koszty,aby przestało boleć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrówka zyczę :-) Musze sie też wybrac na taką rehabilitacje albo jakies zdrowotne wczasy ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem juz tydzien po rehabilitacji a nadal muszę brać p/bolowe.Jak się zaniedba zwyrodnienia to trudno potem to odrobić.W dodatku ja nienawidzę ćwiczyć a to jest konieczne.Tez zdrowia życzę duuuuuużo!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...