Obserwatorzy

O mnie

Moje zdjęcie
JESTEM DZIECKIEM WSZECHŚWIATA NIE MNIEJ NIŻ DRZEWA I GWIAZDY. MAM PRAWO BYĆ TUTAJ. MAX EHRMANN "DEZYDERATY"

piątek, 4 sierpnia 2017

Boso

Piosenka,którą się zachwyciłam na wczorajszym koncercie  grupy Zakopower.
Mistrzowskie wykonanie, piękny tekst.  Sebastian Bułecka to prawdziwe ciasteczko  w branży muzycznej.  Czysty,mocny,prawdziwie góralski głos, dobry zespół,ciekawy repertuar.  Zastanawiałam się,czy iść,nie lubię muzyki góralskiej. Okazało się,że było warto, to był świetny koncert. A piosenka Boso  uświadamia,że wszystko co gromadzimy,za czym biegniemy, co posiadamy, na drugą stronę z nami nie pójdzie. Bo gdy zawoła Bóg,pomaszerujemy boso .
Dzisiaj dostałam wiadomość o decyzji straży miejskiej odnośnie psa o którym pisałam w poprzednim poście. Ręce opadają, strażnik stwierdził już po raz któryś,że pies ma dobre warunki i wszystko jest OK. Wystarczy zobaczyć te "dobre warunki" na fotkach. A może rzeczywiście są dobre  a ja się czepiam? Nie wiem jak mogę pomóc biedakowi.
Podobno właścicielem jest emerytowany policjant,używa psa do polowań. To wyjaśniałoby decyzje straży. Policjant, nawet emerytowany to szycha w takim grajdole, gdzie na ogół funkcjonariusze róznych maści dobrze się znają.

6 komentarzy:

 1. Ręce opadają, biedny pies, na pewno wiesz co widzisz...
  Opisz tę sytuację na dogomani, może ktoś pomoże albo powie jak...

  OdpowiedzUsuń
 2. Napisałam na Dogomanii, odezwała się też Fundacja z Suwałk "Zwierzęta niczyje"Nie odpuszczę ,będę nękać kogo się da i nagłaśniać sprawę. Straz miejska u nas specjalizuje się głównie w nakładaniu mandatów. Niestety,suwalszczyzna to nie jest dobre miejsce dla zwierząt,choć zdarza się coraz więcej chlubnych wyjątków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Póki media nie wejdą to niewiele się zdziała. Poszukaj mediów z większego miasta, dla których taka emerytowana szycha nie będzie miała większego znaczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nawiązałam kontakt z Dogomanią, dziewczyny udostępniają gdzie mogą zdjęcia i historię psa. Będę pisała do Wyborczej,wsadziłabym gnoja do tego "apartamentu" gdzie musi zyc ten pies. pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. tak to już jest... walka w pojedynkę nie ma szans...
  jesteś dobrym człowiekiem
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety,niewielu chciało się włączyć prócz Dogomanii,probowała tez Fundacja suwalska. Efekty mizerne . Podłość i okrucieństwo mają się dobrze jak nigdy. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń