Obserwatorzy

wtorek, 6 października 2015

Pan kotek był chory.....

od kilku dni Frania utyka na lewą tylną łapkę.Nie ma skaleczenia ale kiedy dotykam ją w okolicach bioderka widzę jak pod skórą przebiega skurcz,boli ją. Przez dwa dni kiepsko jadła, dużo spała no i wczoraj pojechałysmy do wetki. Nie byłyśmy nigdy  w tym gabinecie ale było najbliżej,zresztą do tych u których bywałyśmy jestem z różnych powodów zniechęcona.
Tak więc Frania do kontenerka ,tenże do auta i jesteśmy.
Tu Frania na moherowym sweterku wuja A.,chyba przynosił ulgę,bo mościła się na nim i zejść nie chciała.
Centrum  Leczenia- tu!
Od samego wejścia i poczekalni gabinet wzbudził nasze zaufanie. Musieliśmy poczekać,bo był pan ze świnką, panie z yorkami i w końcu my. Zanim wetka przystąpiła do badania Frania poszła na wagę. Zgroza!-Waży 6,5 kg. !!!A naprawdę niewiele je. Puszkę Gourmeta i karmę bezzbożową.
Badanie nie wykazało niczego grożnego. Prawdopodobnie stłuczenie. Dostała dwa zastrzyki  i leki do domu. Gdyby nie było poprawy w piątek ponowna wizyta. Panie wetka i pomoc zachwycały się Franią,że taka cierpliwa, nie protestuje,nie drapie,nie gryzie i takie oczy niezwykłe...A ja zachwyciłam się paniami. Bo takie życzliwe, serdeczne,kompetentne,serdeczne,z dużą wiedzą. Widać,że kochają to co robią i są temu oddane całym sercem. Okazało się także, że ich gabinet to przytulisko trzech kocich niemowlaków,po przejściach,jeden po kocim katarze,ma niewidome oczko,drugi słabo widzi ale rozrabiają,radzą sobie dobrze mimo kłopotów zdrowotnych. Jeden niemowlak znalazł dom i już opuścił lecznicę,dwa czekają. Nie są pierwszymi,które z tego gabinetu odeszły do swoich ludzi. Wet. p. Ewelina Jaśkiewicz  i jej Centrum Leczenia jest na FB. Bardzo proszę,polubcie ją tam,jest tego naprawdę warta! My z Franią już lubimy.Dodam,że p. Ewelina została marcowym bohaterem Centrum Trójki,współpracuje z Fundacją Zwierzęta Niczyje,konsekwentnie broni praw zwierząt.
 W gabinecie z dyplomem Centrum Trójki

3 komentarze:

 1. Kciuki za Franię , niech szybko zdrowieje !
  Chętne polubię stronę lecznicy , tylko podaj linka ;-)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Biedna kicia, dobrze, że trafiłyście do takiego serdecznego weterynarza. Pani Ewelina z powołaniem lekarka zwierząt. Chciałabym aby więcej było takich oddanych sprawie ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że Frania zna się na ludziach skoro była taka grzeczna :) Życzymy jej dużo zdrówka i przesyłamy mizianki oraz za uszkiem drapanki. Buziaczki dla Ciebie :) Sówka z Sonusią

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...