Obserwatorzy

niedziela, 4 sierpnia 2013

Tydzień z Ulą.

Zanim przyjechaliśmy z Ulą i jej tatą do Suwałk bardzo miło zakończyliśmy pobyt w Krośnie.W przeddzień wyjazdu M.i A.zabrali nas w piękne miejsce,gdzie można nie tylko przepysznie zjeść ale i podziwiać piękne widoki a chętni mogą wynająć domek i spędzić tam urlop czy weekend.15 km.od Krosna jest  miejscowość Chromów koło Dychowa (elektrownia).Dojechaliśmy tam bolidem(!)A.
BOLID
ADAŚ
Miejsce okazało się wielkim agroturystycznym gospodarstwem od granicy niemieckiej odległym o 25 km.Stąd tez głównie Niemcy są gośćmi,bo dla nich tanio a miejsce urokliwe.Nazywa się Łowisko 2 stawy.

 Domki, które czekają na chętnych.Są z drewna,nowe,funkcjonalne. Ustawione na skraju lasu,gdzie ponć bywają grzyby. Odpoczynek znajda tu wędkarze,stawy obfitują w pstrągi,karpie złotawe,jesiotry,szczupaki,sumy.

W oczekiwaniu na posiłek.Nie lubię ryb ale postanowiłam się skusić na suma-jadłam tę rybę pierwszy raz i muszę przyznać,że zły nie jest!
Piękne otoczenie i dobre jedzenie przekładają się na dobry nastrój i chęć zawitania tu ponownie. Z Suwałk co prawda trochę daleko....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...